Menneskene

Vi har avdelinger i

Kristiansand / Oslo / Stavanger / International

 

Steffen Thomassen

Steffen Thomassen

Daglig leder

Kristiansand

Tlf: 98 26 42 31
Mail
: steffen@fastas.no

Espen Breang

Espen Breang

Avdelingsleder

Oslo

Tlf: 93 26 30 12
Mail
espen@fastas.no

Michael Klem

Michael Klem

Styreleder

Oslo

Tlf: 92 40 26 00
Mail
mk@fastas.no

Jan Oddvar Andersen

Jan Oddvar Andersen

Partner / Metodikk-ansvarlig

Kristiansand

Tlf: 91 24 48 75
Mailjan@fastas.no

Shveta Vinay

Shveta Vinay

Regnskapskonsulent

Kristiansand

Tlf: 47 73 49 03
Mail
Shveta@fastas.no

Merethe Svendsen

Merethe Svendsen

Regnskapskonsulent

Kristiansand

Tlf: 98 26 42 30
Mail
merete@fastas.no

Susann Heggland

Susann Heggland

Regnskapskonsulent

Kristiansand

Tlf: 99 43 57 30
Mail
susann@fastas.no

Irene Bodin

Irene Bodin

Regnskapskonsulent

Kristiansand

Tlf: 93 84 42 34
Mailirene@fastas.no

Ula Drobna

Ula Drobna

Lønnskonsulent

Kristiansand

Tlf: 96 86 67 36
Mail
ula@fastas.no

Linn Nguyen

Linn Nguyen

Autorisert regnskapsfører

Kristiansand

Tlf: 99 59 47 58
Mail
: linn@fastas.no

Hege Engeland

Hege Engeland

Autorisert regnskapsfører / Registrert revisor / Faglig leder

Kristiansand

Tlf: 91 30 59 01
Mail
hege@fastas.no

Charlotte Solli-Kleivset

Charlotte Solli-Kleivset

Regnskapskonsulent

Kristiansand

Tlf: 98 26 42 48
Mail
: charlotte.solli.kleivset@fastas.no

Liv Bjørnø

Liv Bjørnø

Salg og implementering

Stavanger

Tlf: 46 78 59 93
Mail
liv@fastas.no

Xuan Loc Nguyen

Autorisert regnskapsfører

Stavanger

Tlf: 47 41 73 42
Mail
: xuan@fastas.no

Robert Martinsen

Robert Martinsen

Regnskapskonsulent

Oslo

Tlf: 93 03 65 07
Mail
robert@fastas.no

Linxu Han

Linxu Han

Regnskapskonsulent

Oslo

Tlf: 98 26 42 48
Mail
: linxu@fastas.no

Lanita Thi-Do

Lanita Thi-Do

Regnskapskonsulent

Kristiansand

Tlf: 41 04 17 30
Mail
lanita@fastas.no

Ruth Eline Hallberg Thomassen

Ruth Eline Hallberg Thomassen

Autorisert regnskapsfører

Kristiansand

Tlf: 97 70 45 62
Mail
ruth@fastas.no

Kari Jahnsen

Kari Jahnsen

Regnskapskonsulent

Kristiansand

Tlf: 92 81 23 41
Mail
kari@fastas.no

Brita Gabrielsen

Brita Gabrielsen

Faglig leder - Lønn

Kristiansand

Tlf: 93 21 93 25
Mailbrita@fastas.no

Harald Andersen

Harald Andersen

Autorisert regnskapsfører

Kristiansand

Tlf: 97 70 88 10
Mail
ha@fastas.no

Harald Aasen

Harald Aasen

Partner

Kristiansand

Tlf: 97 78 91 89
Mailharald@fastas.no

Maristela Vedoia

Maristela Vedoia

Regnskapskonsulent

Oslo

Tlf: 46 78 59 93
Mail
mari@fastas.no

Charlotte Hofvander Hansen

Charlotte Hofvander Hansen

Regnskapskonsulent

Oslo

Tlf: 45 44 02 90
Mail: charlotte@fastas.no

 Cecilie Solberg

Cecilie Solberg

Regnskapskonsulent

Oslo

Tlf: 93 08 41 83
Mail: cecilie@fastas.no

Mia Grandin

Mia Grandin

Regnskapskonsulent

Oslo

Tlf: 41 36 79 28
Mail: mia@fastas.no

Tone Frøystein

Tone Frøystein

Regnskapskonsulent

Stavanger

Tlf: 45 03 42 47
Mail
tone@fastas.no

Samuel Lopes

Samuel Lopes

Regnskapskonsulent

Oslo

Tlf: 48 95 53 992
Mail
samuel@fastas.no

Cornelius Häusler

Cornelius Häusler

Partner / Avdelingsleder

International

Tlf: 99 69 18 26
Mail
ch@fastas.no

Joachim Hasenmüller

Joachim Hasenmüller

Partner / CEO

International

Tlf-NO: +47 97 42 10 36 
Tlf-DE:
 +49 172 58 45 722
Mail
jh@ybin.no

Tlf: 02431
fast@fastas.no